Közelgő eseményeink

Apr 17,
17:00

Beszélgessünk Berg Judittal

Apr 20,
10:00

Szombati matiné - Mese Musical

Apr 21,
16:00

A nadrág - A Fedák Sári Színház előadása

May 01,
08:00

Alsónémedi Majális

May 04,
08:00

Tánc világnapja 2024

May 05,
16:00

Anyák napja

May 11,
10:00

Szombati matiné - Madarak és fák napja 2024

May 16,
18:00

Egészségklub

May 25,
10:00

Gyermeknap

Jun 01,
08:00

Találkozások a Platánfa alatt...

Jun 04,
18:00

Trianon

Jun 08,
08:00

Ökumenikus piknik

Jun 15,
17:00

Nótaműsor és batyus bál

Aug 05,
08:00

Gézengúz tábor I.

Aug 12,
08:00

Gézengúz tábor II.

Aug 26,
08:00

Gézengúz tábor III.

Állandó programok

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Fejlesztő foglalkozás
Időpont: 7:45-10:30
Helyszín: Gyermekklub
Fejlesztő foglalkozás
Időpont: 7:45-10:30
Helyszín: Gyermekklub
Fejlesztő foglalkozás
Időpont: 7:45-10:30
Helyszín: Gyermekklub
Mozgásfejlesztő babás jóga
Időpont: 10:00-11:00
Helyszín: Tükrös terem
Falugazdász
Időpont: minden hónap 4. péntekén
Helyszín: Tárgyaló
Meridián torna
Időpont: 9:00-10:00
Helyszín: Tükrös terem
Idős jóga
Időpont: 10:00-12:00
Helyszín: Tükrös terem
Falugazdász
Időpont: 08:00-12:00
Helyszín: Tárgyaló
Zongora
Időpont: 13:30-19:30
Helyszín: Zeneterem
Zenebölcsi
Időpont: 9:30-11:30
Helyszín: Gyermekklub
Zongora
Időpont: 13:30-19:30
Helyszín: Zeneterem
Furulya
Időpont: 13:00-17:00
Helyszín: Faluház
Gitár
Időpont: 13:00-17:00
Helyszín: Faluház
Fejlesztő foglalkozás
Időpont: 12:00-19:00
Helyszín: Gyermekklub
Gyermek jóga
Időpont: 16:15 és 17:15
Helyszín: Gyermek klub
Nyugdíjas klub
Időpont: 16:00-18:00
Helyszín: Ifjúsági klub
Fejlesztő foglalkozás
Időpont: 12:00-19:00
Helyszín: Gyermekklub
Zongora
Időpont: 13:30-19:30
Helyszín: Zeneterem
Kerámia szakkör
Időpont: 16:00-17:30
Helyszín: Ifjúsági terem
Fejlesztő foglalkozás
Időpont: 12:00-19:00
Helyszín: Gyermekklub
Falugazdász
Időpont: 13:00-16:30
Helyszín: Tárgyaló
Fejlesztő foglalkozás
Időpont: 12:00-19:00
Helyszín: Gyermekklub
Ritmikus gimnasztika
Időpont: 17:15-19:00
Helyszín: Tükrös terem
Immabe Hip Hop
Időpont: 16:00-18:00
Helyszín: Tükrös terem
Varró tanfolyam
Időpont: 17:00-19:00
Helyszín: Tárgyaló
Immabe Hip Hop
Időpont: 15:00-18:00
Helyszín: Tükrös terem
Női jóga
Időpont: 17:30-19:00
Helyszín: Kamaraterem
Hatha jóga
Időpont: 18:00-19:00
Helyszín: Kamaraterem
Ritmikus gimnasztika
Időpont: 17:15-19:00
Helyszín: Tükrös terem
Kerámia szakkör
Időpont: 16:00-17:30
Helyszín: Ifjúsági terem
Gerinctorna és jóga
Időpont: 18:00-19:00
Helyszín: Tükrös terem
Alakformáló torna
Időpont: 19:00-20:00
Helyszín: Tükrös terem